... за да се сбъднат мечтите:

"Парти център 101 балона"
Адрес: Пловдив, ул. "Антим I" 17 А
Телефон/ факс: 032/ 62 26 62
Мобилен телефон: 0888 45 34 29
E-mail: papart@101balona.com
E-mail: 102balona@101balona.com
"Парти център 102 балона"
Адрес: София, ул. "Лайош Кошут" 24
Телефон/ факс: 02/ 953 16 23
Мобилен телефон: 0888 20 45 39
Лице за контакт: Петър Петров
   


Агенция Кригея
Адрес: Бургас, ул. "Възраждане" 29
Телефон: 056/ 826 205
Мобилен телефон: 0888 41 12 31, 0887 30 94 82
E-mail: krigea_party@abv.bg

   

Привет на всички Вас, които разглеждате в момента тази страница, с надеждата да намерите нужната полезна информация, която да Ви помогне да организирате предстоящото Ви тържеството.

Аз съм Петър Петров и за добро или лошо, от 11 години работя като организатор и изпълнител на празненства по различни поводи. Противно на много "професиона-листи" от бранша, аз съм твърдо убеден, че добре информирания клиент е по-добрия клиент.

Като доказателство за това мое убеждение ще споделя следващата информация с Вас, която е директно от "кухнята" и в известен смисъл дори бихме я нарекли професионална тайна. И така, за да си спестите неприятности и станете по-добри клиенти, моля обърнете внимание на следното – всяко тържество си има бюджет, а той често се разпределя много лошо, което на практика означава, че парите са похарчени, а ефект няма. За да не се случва това, ето някои стандарти, извести по света – в Америка бюджета се употребява от 60 до 80% за забавление, а останалото - за храна и напитки, в Европа е по-умерено - 40 до 60% за забавление, а останалото - за храна и напитки, а при нас е масова практика почти целия бюджет да се изяжда и изпива и резултата е ясен – няма го желания незабравим спомен от празника, в албума ги няма веселите снимки. Тук ще поукротя скептиците и ще им припомня, че в албумите ни няма снимки на хора с храната и напитките, които са яли и пили, а има снимки с веселата компания, приятния интериор или с артистите, които са ни веселили. Абсолютно съм съгласен, че "само с тъпан, веселба не става", но масова практика е в последния момент да се сещаме за най-важното - че нямаме подходящите оркестър, декорация на интериора или екстериора, парти артикули, аниматор, специални ефекти и изненади, празнична илюминация и пр.

Често пъти се подценява колко важна, сложна и рискова е тази на пръв поглед "лесна работа" – да се организира и изпълни едно тържество и се пристъпва към варианта "направи си сам". Ако все пак сте решили да рискувате то:

  • никога не си купувайте балони или други продукти за декорация както и пиротехнически изделия от т.н. стокови тържища – това е възможно най-сигурния начин да Ви пробутат нещо, а като резултат от "декорацията" и "илюминацията", ще Ви останат само нервите и проблемите.
  • купете си балоните, гирляндите и др. от специализирано за това място и попитайте все пак какво да направите с тях, така че резултата от направеното да е възможно добър. При нас, ще получите такава информация без никакъв допълнителен ангажимент.

Ако все пак си спомните, че разделението на труда е известно още от 18 век, то направете няколко контакта с фирми, планиращи и изпълняващи празненства и поискайте оферта. Офертите за сватбената Ви декорация сами по себе си не са достатъчни, за да можете да вземете правилното решение – идете до фирмата и се запознайте "на живо" какво стои зад информацията, получена по факса или мейла, получете мостри от балоните или другите декорационни продукти, поискайте да се запознаете със снимки от дейността на фирмата – едва тогава можете да сравните предложенията на пазара и да направите правилен избор.

Тъй като аз стоя зад всяка написана до тук дума, то можете да ме откриете на 0888/45 34 29, като този телефон не е с рекламна цел, а за да се обадите, ако имате нужда от допълнителна информация или да споделите и Вашите впечатления от написаното до тук.

Наскоро по-възрастен от мен приятел ми каза следното: дори само едно кило брашно да имаш – дай го на майстор да ти направи хляба....